Kasztanowy Pałac

O nas

Drodzy Goście !

Kasztanowy Pałac to miejsce wyjątkowe…

Dawna siedziba ziemiańskiej rodziny Plucińskich po wielu latach odzyskała swój blask i zaprasza w swoje gościnne progi i piękne wnętrza wszystkich, którzy pobytem w nim chcą uświetnić swoje firmowe oraz rodzinne imprezy.

W pałacu znajdują się cztery sale : Balkonowa, Zielona, Napoleońska i Balowa. Ich niewymuszona elegancja jest piękną oprawą wesel, jubileuszy i konferencji.

W Restauracji Castanea można rozkoszować się pysznym jedzeniem przygotowanym z najwyższej jakości produktów, a w stylowej Bibliotece zasiąść w wygodnym fotelu przy kieliszku wybornego wina.

Letnia kawiarnia na dziedzińcu z widokiem na rozległy pałacowy park to miejsce idealne na skosztowanie włoskiej kawy i delikatnych deserów.

Z okien hotelu znajdującego się na piętrze pałacu rozciąga się widok na wielkie kasztanowce i staw, na którego brzegu często można zobaczyć posągową postać czapli siwej. Ciszę poranka przerywają wyłącznie ptasie śpiewy.

Żywimy nadzieję, że troska, z jaką został przeprowadzony gruntowny remont Kasztanowego Pałacu pozwoli na zapisywanie kolejnych kart jego historii wzbogaconych o Państwa wrażenia, spotkania, wzruszenia i wspomnienia.

pałac w swadzimiu_max_012 _fot. Marcin Baliński
pałac w swadzimiu_max_011 _fot. Marcin Baliński
pałac w swadzimiu_max_029 _fot. Marcin Baliński
kasztanowy palac-2
kasztanowy palac-7
kasztanowy palac-8
kasztanowy palac-10
kasztanowy palac-15

Previous
Next

Przewiń do góry